Meisjes O18-1
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 18 juni 2023
Tijd T/U Team Tegen team
- Thuis LG2 B.H.V. Push LG2

maandag 19 juni 2023
Alle uitwedstrijden van maandag 19 juni 2023 zijn afgelast

dinsdag 20 juni 2023
Alle thuiswedstrijden van dinsdag 20 juni 2023 zijn afgelast
Terug

Meisjes O18-1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Guido van Haeringen
Trainer Sjoerd Franken
Trainer Guido van Haeringen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Tempo MO18-1 Breda MO18-2 0:00
Push MO18-3 Oudenbosch MO18-1 0:00
Prinsenbeek MO18-1 Warande MO18-2 0:00
Teteringen MO18-1 Tilburg MO18-3 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Teteringen MO18-1 4 12 4 0 0
2 Tilburg MO18-3 4 10 3 1 0
3 Tempo MO18-1 4 7 2 1 1
4 Prinsenbeek MO18-1 4 6 2 0 2
5 Breda MO18-2 4 5 1 2 1
6 Push MO18-3 4 3 1 0 3
7 Warande MO18-2 4 1 0 1 3
8 Oudenbosch MO18-1 4 1 0 1 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 mrt BH&BC Breda MO18-2 n.n.b thuis
11 mrt HC Tilburg MO18-3 n.n.b uit
18 mrt MHCT MO18-1 n.n.b thuis
25 mrt MHC De Warande MO18-2 n.n.b uit
1 apr B.H.V. Push MO18-3 n.n.b thuis
15 apr Hockeyclub Prinsenbeek MO18-1 n.n.b uit
22 apr Oudenbosch MO18-1 n.n.b thuis
13 mei BH&BC Breda MO18-2 n.n.b uit
3 jun HC Tilburg MO18-3 n.n.b thuis
10 jun MHCT MO18-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Teteringen MO18-1 Push MO18-3 (4-2)final
Tilburg MO18-3 Prinsenbeek MO18-1 (3-2)final
Tempo MO18-1 Warande MO18-2 (4-0)final
Breda MO18-2 Oudenbosch MO18-1 (2-0)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Push MO18-3 Tempo MO18-1 (1-5)final
Prinsenbeek MO18-1 Teteringen MO18-1 (1-3)final
Oudenbosch MO18-1 Tilburg MO18-3 (0-5)final
Warande MO18-2 Breda MO18-2 (2-2)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Tempo MO18-1 Prinsenbeek MO18-1 (2-5)final
Teteringen MO18-1 Oudenbosch MO18-1 (5-0)final
Push MO18-3 Warande MO18-2 (2-0)final
Tilburg MO18-3 Breda MO18-2 (1-1)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Warande MO18-2 Tilburg MO18-3 (0-4)final
Oudenbosch MO18-1 Tempo MO18-1 (1-1)final
Breda MO18-2 Teteringen MO18-1 (1-4)final
Prinsenbeek MO18-1 Push MO18-3 (6-1)final