Dames 30-1
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 18 juni 2023
Tijd T/U Team Tegen team
- Thuis LG2 B.H.V. Push LG2

maandag 19 juni 2023
Alle uitwedstrijden van maandag 19 juni 2023 zijn afgelast

dinsdag 20 juni 2023
Alle thuiswedstrijden van dinsdag 20 juni 2023 zijn afgelast
Terug

Dames 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Martine van Roosendaal
Aanvoerder Susan Slappendel
Trainer Ingrid Hegge

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Den Bosch D30-2 Prinsenbeek D30-1 0:00
Tempo D30-2 Tempo D30-1 0:00
Were Di D30-2 Were Di D30-1 0:00
Rapid D30-1 Liberty D30-1 0:00
Breda D30-3 Etten-Leur D30-1 0:00
Push D30-2 Push D30-1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Liberty D30-1 11 25 8 1 2
2 Were Di D30-2 11 25 8 1 2
3 Rapid D30-1 11 24 8 0 3
4 Push D30-1 11 20 6 2 3
5 Tempo D30-2 10 19 6 1 3
6 Etten-Leur D30-1 11 19 6 1 4
7 Push D30-2 11 17 5 2 4
8 Were Di D30-1 10 14 4 2 4
9 Tempo D30-1 11 13 4 1 6
10 Den Bosch D30-2 11 8 2 2 7
11 Prinsenbeek D30-1 11 4 1 1 9
12 Breda D30-3 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt MHC Tempo D30-2 n.n.b uit
12 mrt Were Di Tilburg D30-2 n.n.b thuis
19 mrt G.H.C. RAPID D30-1 n.n.b uit
26 mrt BH&BC Breda D30-3 n.n.b thuis
2 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D30-2 n.n.b uit
16 apr Hockeyclub Prinsenbeek D30-1 n.n.b thuis
23 apr HC Etten-Leur D30-1 n.n.b uit
14 mei MHC Liberty D30-1 n.n.b thuis
21 mei Were Di Tilburg D30-1 n.n.b uit
4 jun B.H.V. Push D30-2 n.n.b uit
11 jun B.H.V. Push D30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Were Di D30-1 Were Di D30-2 (0-4)final
Etten-Leur D30-1 Breda D30-3 (6-1)scheduled
Push D30-1 Push D30-2 (0-0)final
Liberty D30-1 Rapid D30-1 (5-0)final
Tempo D30-1 Tempo D30-2 (2-2)final
Prinsenbeek D30-1 Den Bosch D30-2 (0-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Tempo D30-2 Push D30-1 (0-2)final
Rapid D30-1 Were Di D30-1 (2-1)final
Push D30-2 Prinsenbeek D30-1 (4-0)final
Breda D30-3 Liberty D30-1 (0-8)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Were Di D30-1 Breda D30-3 (2-0)scheduled
Tempo D30-1 Rapid D30-1 (1-2)final
Push D30-1 Were Di D30-2 (2-0)final
Tempo D30-2 Push D30-2 (4-2)final
Liberty D30-1 Den Bosch D30-2 (5-0)final
Etten-Leur D30-1 Prinsenbeek D30-1 (3-0)scheduled
DINSDAG 27 SEPTEMBER 2022
Den Bosch D30-2 Etten-Leur D30-1 (0-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Were Di D30-2 Tempo D30-2 (3-0)final
Prinsenbeek D30-1 Liberty D30-1 (0-8)final
Rapid D30-1 Push D30-1 (2-1)final
Push D30-2 Etten-Leur D30-1 (0-2)final
Den Bosch D30-2 Were Di D30-1 (1-1)final
Breda D30-3 Tempo D30-1 (0-11)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Were Di D30-2 Push D30-2 (4-2)scheduled
Tempo D30-1 Den Bosch D30-2 (1-0)final
Were Di D30-1 Prinsenbeek D30-1 (4-0)final
Liberty D30-1 Etten-Leur D30-1 (0-1)final
Tempo D30-2 Rapid D30-1 (3-2)scheduled
Push D30-1 Breda D30-3 (4-1)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Etten-Leur D30-1 Were Di D30-1 (1-1)final
Rapid D30-1 Were Di D30-2 (0-1)final
Den Bosch D30-2 Push D30-1 (1-2)final
Prinsenbeek D30-1 Tempo D30-1 (0-5)final
Push D30-2 Liberty D30-1 (0-0)final
DINSDAG 18 OKTOBER 2022
Breda D30-3 Tempo D30-2 (0-6)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Were Di D30-2 Tempo D30-1 (4-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Rapid D30-1 Push D30-2 (2-0)final
Push D30-1 Prinsenbeek D30-1 (1-1)final
Tempo D30-2 Den Bosch D30-2 (4-0)scheduled
Were Di D30-1 Liberty D30-1 (4-3)final
Were Di D30-2 Breda D30-3 (5-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Etten-Leur D30-1 Push D30-1 (1-3)final
Push D30-2 Were Di D30-1 (4-0)scheduled
Liberty D30-1 Tempo D30-1 (8-1)final
Prinsenbeek D30-1 Tempo D30-2 (0-2)scheduled
Den Bosch D30-2 Were Di D30-2 (1-1)final
Breda D30-3 Rapid D30-1 (1-11)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Were Di D30-2 Prinsenbeek D30-1 (5-1)scheduled
Tempo D30-2 Etten-Leur D30-1 (4-0)scheduled
Rapid D30-1 Den Bosch D30-2 (5-0)final
Tempo D30-1 Were Di D30-1 (3-0)final
Push D30-1 Liberty D30-1 (0-2)final
Breda D30-3 Push D30-2 (0-3)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Den Bosch D30-2 Breda D30-3 (3-1)scheduled
Prinsenbeek D30-1 Rapid D30-1 (0-3)scheduled
Etten-Leur D30-1 Were Di D30-2 (1-3)final
Were Di D30-1 Push D30-1 (1-0)final
Liberty D30-1 Tempo D30-2 (3-1)scheduled
Tempo D30-1 Push D30-2 (0-2)scheduled
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
Tempo D30-1 Etten-Leur D30-1 (0-5)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Were Di D30-2 Liberty D30-1 (1-4)final
Rapid D30-1 Etten-Leur D30-1 (1-0)final
Push D30-2 Den Bosch D30-2 (4-3)final
Push D30-1 Tempo D30-1 (3-0)final
Breda D30-3 Prinsenbeek D30-1 (0-1)scheduled