Heren 30-3
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 18 juni 2023
Tijd T/U Team Tegen team
- Thuis LG2 B.H.V. Push LG2

maandag 19 juni 2023
Alle uitwedstrijden van maandag 19 juni 2023 zijn afgelast

dinsdag 20 juni 2023
Alle thuiswedstrijden van dinsdag 20 juni 2023 zijn afgelast
Terug

Heren 30-3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Wesley Severien
Manager Herman Lindemann

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H30-7 Breda H30-6 0:00
Pelikaan H30-3 Pelikaan H30-2 0:00
Tempo H30-3 Zwart-Wit H30-5 0:00
Teteringen H30-2 Rapid H30-2 0:00
Zundert H30-1 Push H30-4 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Breda H30-6 10 30 10 0 0
2 Rapid H30-2 10 24 8 0 2
3 Breda H30-7 10 22 7 1 2
4 Zundert H30-1 10 16 5 1 4
5 Pelikaan H30-3 10 14 4 2 4
6 Push H30-4 10 13 3 4 3
7 Zwart-Wit H30-5 10 11 3 2 5
8 Teteringen H30-2 10 9 2 3 5
9 Prinsenbeek H30-1 10 8 2 2 6
10 Pelikaan H30-2 10 6 1 3 6
11 Tempo H30-3 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H30-5 n.n.b thuis
12 mrt Hockeyclub Prinsenbeek H30-1 n.n.b uit
19 mrt R.M.H.C. de Pelikaan H30-2 n.n.b thuis
2 apr R.M.H.C. de Pelikaan H30-3 n.n.b uit
16 apr MHCT H30-2 n.n.b thuis
23 apr Zundertse Hockeyclub H30-1 n.n.b uit
14 mei BH&BC Breda H30-7 n.n.b thuis
21 mei BH&BC Breda H30-6 n.n.b uit
4 jun B.H.V. Push H30-4 n.n.b thuis
11 jun G.H.C. RAPID H30-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H30-5 Tempo H30-3 (0-3)scheduled
Rapid H30-2 Teteringen H30-2 (3-1)final
Breda H30-6 Breda H30-7 (3-0)scheduled
Pelikaan H30-2 Pelikaan H30-3 (2-5)final
Push H30-4 Zundert H30-1 (0-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Zundert H30-1 Rapid H30-2 (3-2)scheduled
Teteringen H30-2 Zwart-Wit H30-5 (1-2)scheduled
Breda H30-7 Push H30-4 (2-1)scheduled
Tempo H30-3 Prinsenbeek H30-1 (0-5)final
Pelikaan H30-3 Breda H30-6 (0-3)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Prinsenbeek H30-1 Teteringen H30-2 (5-3)final
Rapid H30-2 Breda H30-7 (5-1)scheduled
Push H30-4 Breda H30-6 (0-3)final
Zwart-Wit H30-5 Zundert H30-1 (3-2)scheduled
Pelikaan H30-2 Tempo H30-3 (4-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Zundert H30-1 Prinsenbeek H30-1 (8-0)final
Breda H30-6 Rapid H30-2 (4-1)scheduled
Teteringen H30-2 Pelikaan H30-2 (3-3)final
Breda H30-7 Zwart-Wit H30-5 (1-0)scheduled
Pelikaan H30-3 Push H30-4 (1-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Tempo H30-3 Pelikaan H30-3 (0-3)scheduled
Rapid H30-2 Push H30-4 (7-0)scheduled
Zwart-Wit H30-5 Breda H30-6 (0-4)scheduled
Pelikaan H30-2 Zundert H30-1 (0-4)final
Prinsenbeek H30-1 Breda H30-7 (1-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Breda H30-7 Pelikaan H30-2 (3-0)scheduled
Teteringen H30-2 Tempo H30-3 (2-0)final
Push H30-4 Zwart-Wit H30-5 (2-1)final
Breda H30-6 Prinsenbeek H30-1 (6-0)final
Pelikaan H30-3 Rapid H30-2 (0-5)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Zwart-Wit H30-5 Rapid H30-2 (0-3)final
Prinsenbeek H30-1 Push H30-4 (1-2)final
Teteringen H30-2 Pelikaan H30-3 (4-1)final
Pelikaan H30-2 Breda H30-6 (1-3)final
Tempo H30-3 Zundert H30-1 (2-4)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Pelikaan H30-3 Zwart-Wit H30-5 (0-0)scheduled
Rapid H30-2 Prinsenbeek H30-1 (7-0)final
Breda H30-7 Tempo H30-3 (4-0)scheduled
Push H30-4 Pelikaan H30-2 (0-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Pelikaan H30-2 Rapid H30-2 (2-3)scheduled
Zundert H30-1 Pelikaan H30-3 (1-2)scheduled
Tempo H30-3 Breda H30-6 (0-5)final
Teteringen H30-2 Breda H30-7 (3-3)scheduled
Prinsenbeek H30-1 Zwart-Wit H30-5 (1-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Breda H30-7 Zundert H30-1 (3-0)scheduled
Breda H30-6 Teteringen H30-2 (6-2)final
Push H30-4 Tempo H30-3 (3-0)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Zundert H30-1 Breda H30-6 (1-2)final
Tempo H30-3 Rapid H30-2 (1-8)scheduled
Pelikaan H30-3 Breda H30-7 (1-3)scheduled
Teteringen H30-2 Push H30-4 (1-1)final
Pelikaan H30-2 Prinsenbeek H30-1 (1-1)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Zwart-Wit H30-5 Pelikaan H30-2 (3-0)scheduled
Prinsenbeek H30-1 Pelikaan H30-3 (1-2)final
Zundert H30-1 Teteringen H30-2 (2-0)scheduled