Heren 30-1
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 18 juni 2023
Tijd T/U Team Tegen team
- Thuis LG2 B.H.V. Push LG2

maandag 19 juni 2023
Alle uitwedstrijden van maandag 19 juni 2023 zijn afgelast

dinsdag 20 juni 2023
Alle thuiswedstrijden van dinsdag 20 juni 2023 zijn afgelast
Terug

Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Giel van der Kreek
Coach Robbert Schirmer
Trainer Rudger Schiewer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
MEP H30-2 Dommel H30-1 0:00
Zwart-Wit H30-3 Olympia H30-1 0:00
Berkel-Enschot H30-2 Den Bosch H30-3 0:00
Tempo H30-1 Breda H30-4 0:00
Waalwijk H30-1 DES H30-1 0:00
Drunen H30-1 Oirschot H30-1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Drunen H30-1 11 31 10 1 0
2 DES H30-1 11 25 8 1 2
3 Breda H30-4 11 21 7 0 4
4 Waalwijk H30-1 11 21 7 0 4
5 Tempo H30-1 11 19 6 1 4
6 Den Bosch H30-3 11 19 6 1 4
7 MEP H30-2 11 13 4 1 6
8 Berkel-Enschot H30-2 11 13 4 1 6
9 Dommel H30-1 11 11 3 2 6
10 Zwart-Wit H30-3 11 9 3 0 8
11 Oirschot H30-1 11 7 2 1 8
12 Olympia H30-1 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt BH&BC Breda H30-4 n.n.b thuis
12 mrt MHC DES H30-1 n.n.b uit
19 mrt HC Oirschot H30-1 n.n.b thuis
26 mrt HC Waalwijk H30-1 n.n.b uit
2 apr MHCD H30-1 n.n.b uit
16 apr Berkel Enschot H30-2 n.n.b thuis
23 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H30-3 n.n.b uit
14 mei MHC MEP H30-2 n.n.b thuis
21 mei MHCdeDommel H30-1 n.n.b uit
4 jun MHC Olympia H30-1 n.n.b thuis
11 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch H30-3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Breda H30-4 Tempo H30-1 (3-1)final
Olympia H30-1 Zwart-Wit H30-3 (0-5)scheduled
Dommel H30-1 MEP H30-2 (1-1)scheduled
Oirschot H30-1 Drunen H30-1 (1-4)final
DES H30-1 Waalwijk H30-1 (1-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
MEP H30-2 Olympia H30-1 (6-4)final
Zwart-Wit H30-3 Den Bosch H30-3 (0-2)scheduled
Waalwijk H30-1 Oirschot H30-1 (1-2)scheduled
Berkel-Enschot H30-2 Breda H30-4 (2-4)final
Drunen H30-1 Dommel H30-1 (2-1)scheduled
Tempo H30-1 DES H30-1 (4-8)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Waalwijk H30-1 Drunen H30-1 (1-5)final
DES H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (8-0)scheduled
Breda H30-4 Zwart-Wit H30-3 (2-1)final
Oirschot H30-1 Tempo H30-1 (0-7)final
Den Bosch H30-3 MEP H30-2 (3-1)final
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
Den Bosch H30-3 Berkel-Enschot H30-2 (1-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
MEP H30-2 Breda H30-4 (3-6)final
Dommel H30-1 Den Bosch H30-3 (2-5)final
Drunen H30-1 Olympia H30-1 (7-0)final
Berkel-Enschot H30-2 Oirschot H30-1 (4-2)final
Zwart-Wit H30-3 DES H30-1 (2-4)scheduled
DONDERDAG 6 OKTOBER 2022
Tempo H30-1 Drunen H30-1 (2-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Waalwijk H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (2-0)final
DES H30-1 MEP H30-2 (5-0)scheduled
Den Bosch H30-3 Olympia H30-1 (6-0)final
Breda H30-4 Dommel H30-1 (3-0)final
Oirschot H30-1 Zwart-Wit H30-3 (1-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
MEP H30-2 Oirschot H30-1 (5-1)final
Dommel H30-1 DES H30-1 (2-8)final
Drunen H30-1 Den Bosch H30-3 (2-0)final
Olympia H30-1 Breda H30-4 (1-2)final
Berkel-Enschot H30-2 Tempo H30-1 (6-5)final
Zwart-Wit H30-3 Waalwijk H30-1 (1-4)final
WOENSDAG 19 OKTOBER 2022
Olympia H30-1 Dommel H30-1 (4-4)final
DONDERDAG 20 OKTOBER 2022
Tempo H30-1 Waalwijk H30-1 (2-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Waalwijk H30-1 MEP H30-2 (2-1)final
Berkel-Enschot H30-2 Drunen H30-1 (2-4)final
DES H30-1 Olympia H30-1 (7-4)final
Oirschot H30-1 Dommel H30-1 (4-3)final
Tempo H30-1 Zwart-Wit H30-3 (5-2)final
Breda H30-4 Den Bosch H30-3 (1-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Zwart-Wit H30-3 Berkel-Enschot H30-2 (4-1)scheduled
Drunen H30-1 Breda H30-4 (5-4)scheduled
Den Bosch H30-3 DES H30-1 (3-6)scheduled
Dommel H30-1 Waalwijk H30-1 (4-2)final
MEP H30-2 Tempo H30-1 (5-4)scheduled
Olympia H30-1 Oirschot H30-1 (5-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Oirschot H30-1 Den Bosch H30-3 (1-4)final
Tempo H30-1 Dommel H30-1 (14-3)final
DES H30-1 Breda H30-4 (3-1)scheduled
Berkel-Enschot H30-2 MEP H30-2 (4-2)final
Zwart-Wit H30-3 Drunen H30-1 (2-3)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Dommel H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (7-1)final
MEP H30-2 Zwart-Wit H30-3 (4-2)scheduled
Den Bosch H30-3 Waalwijk H30-1 (1-2)final
Olympia H30-1 Tempo H30-1 (2-9)scheduled
DES H30-1 Drunen H30-1 (0-2)scheduled
Breda H30-4 Oirschot H30-1 (3-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Waalwijk H30-1 Breda H30-4 (3-2)scheduled
Zwart-Wit H30-3 Dommel H30-1 (0-5)scheduled
Berkel-Enschot H30-2 Olympia H30-1 (7-3)final
Tempo H30-1 Den Bosch H30-3 (3-0)scheduled
Drunen H30-1 MEP H30-2 (5-2)scheduled
Oirschot H30-1 DES H30-1 (1-1)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Waalwijk H30-1 Olympia H30-1 (7-3)final