Heren 30-2
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 18 juni 2023
Tijd T/U Team Tegen team
- Thuis LG2 B.H.V. Push LG2

maandag 19 juni 2023
Alle uitwedstrijden van maandag 19 juni 2023 zijn afgelast

dinsdag 20 juni 2023
Alle thuiswedstrijden van dinsdag 20 juni 2023 zijn afgelast
Terug

Heren 30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Ton de Klerk
Aanvoerder Jaap Wolters
Coach Richard Kees
Manager Karel van Dorp

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Walcheren H30-1 Zwart-Wit H30-4 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rapid H30-1 9 25 8 1 0
2 Walcheren H30-1 9 22 7 1 1
3 Warande H30-1 10 21 7 0 3
4 DDHC H30-1 9 15 4 3 2
5 Tempo H30-2 10 15 4 3 3
6 Push H30-3 10 13 4 1 5
7 Breda H30-5 10 13 3 4 3
8 HSD H30-1 10 11 2 5 3
9 Etten-Leur H30-2 10 8 2 2 6
10 Zwart-Wit H30-4 9 3 1 0 8
11 Warande H30-2 10 0 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt HC Etten-Leur H30-2 n.n.b uit
19 mrt MHC De Warande H30-1 n.n.b thuis
26 mrt DDHC H30-1 n.n.b uit
2 apr MHC De Warande H30-2 n.n.b uit
16 apr HC Walcheren H30-1 n.n.b thuis
23 apr BH&BC Breda H30-5 n.n.b uit
14 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H30-4 n.n.b thuis
21 mei B.H.V. Push H30-3 n.n.b uit
4 jun Hockeyclub Schouwen Duiveland H30-1 n.n.b uit
11 jun G.H.C. RAPID H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Warande H30-1 Warande H30-2 (3-0)scheduled
Etten-Leur H30-2 DDHC H30-1 (2-5)scheduled
HSD H30-1 Breda H30-5 (1-1)final
Rapid H30-1 Walcheren H30-1 (7-2)final
Push H30-3 Zwart-Wit H30-4 (2-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Warande H30-2 Push H30-3 (1-3)scheduled
Tempo H30-2 Etten-Leur H30-2 (0-1)scheduled
HSD H30-1 Zwart-Wit H30-4 (7-1)final
Breda H30-5 Rapid H30-1 (0-7)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Etten-Leur H30-2 Walcheren H30-1 (0-7)final
DDHC H30-1 Warande H30-2 (4-0)final
Rapid H30-1 Zwart-Wit H30-4 (8-1)scheduled
Warande H30-1 Tempo H30-2 (1-0)final
Push H30-3 HSD H30-1 (3-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Breda H30-5 Etten-Leur H30-2 (3-3)scheduled
Walcheren H30-1 Warande H30-1 (5-3)scheduled
HSD H30-1 Warande H30-2 (7-1)scheduled
Tempo H30-2 DDHC H30-1 (3-1)final
Push H30-3 Rapid H30-1 (0-6)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Etten-Leur H30-2 Zwart-Wit H30-4 (1-3)scheduled
DDHC H30-1 Walcheren H30-1 (0-5)scheduled
Warande H30-1 Breda H30-5 (1-0)scheduled
HSD H30-1 Rapid H30-1 (3-3)final
Tempo H30-2 Warande H30-2 (2-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Push H30-3 Etten-Leur H30-2 (4-2)final
Walcheren H30-1 Tempo H30-2 (2-2)final
Breda H30-5 DDHC H30-1 (2-2)final
Zwart-Wit H30-4 Warande H30-1 (1-2)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
DDHC H30-1 Warande H30-1 (2-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
DDHC H30-1 Zwart-Wit H30-4 (4-1)final
Warande H30-1 Push H30-3 (4-0)final
HSD H30-1 Etten-Leur H30-2 (3-3)final
Walcheren H30-1 Warande H30-2 (14-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Warande H30-1 HSD H30-1 (3-0)final
Rapid H30-1 Etten-Leur H30-2 (9-0)final
Breda H30-5 Walcheren H30-1 (1-3)scheduled
Push H30-3 DDHC H30-1 (1-1)scheduled
Zwart-Wit H30-4 Tempo H30-2 (3-6)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
HSD H30-1 DDHC H30-1 (1-1)final
Breda H30-5 Warande H30-2 (6-0)scheduled
Warande H30-1 Rapid H30-1 (1-5)scheduled
Tempo H30-2 Push H30-3 (2-1)scheduled
DONDERDAG 17 NOVEMBER 2022
Tempo H30-2 Breda H30-5 (0-0)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Zwart-Wit H30-4 Breda H30-5 (1-5)scheduled
Tempo H30-2 HSD H30-1 (1-1)final
Etten-Leur H30-2 Warande H30-2 (5-1)scheduled
Push H30-3 Walcheren H30-1 (0-3)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Warande H30-2 Zwart-Wit H30-4 (3-2)final
HSD H30-1 Walcheren H30-1 (0-7)scheduled
Warande H30-1 Etten-Leur H30-2 (1-0)scheduled
Breda H30-5 Push H30-3 (4-0)scheduled
Tempo H30-2 Rapid H30-1 (0-4)scheduled
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
Warande H30-2 Rapid H30-1 (0-6)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Rapid H30-1 DDHC H30-1 (7-1)scheduled