Heren 30-1
Terug

Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Giel van der Kreek
Trainer Jaap Wolters

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DDHC H30-1 Breda H30-5 10:00
Zwart-Wit H30-3 Teteringen H30-1 11:15
Tempo H30-1 Olympia H30-1 12:00
Made H30-1 Rapid H30-1 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rapid H30-1 17 48 16 0 1
2 Teteringen H30-1 17 40 13 1 3
3 Tempo H30-1 17 31 11 1 5
4 Zwart-Wit H30-3 17 30 9 3 5
5 Olympia H30-1 17 23 7 2 8
6 Breda H30-5 17 12 3 3 11
7 DDHC H30-1 17 8 2 2 13
8 Made H30-1 17 -1 0 2 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei MHC Olympia H30-1 12:00 thuis - Veld 1
2 jun MHC Made H30-1 13:00 thuis - Hoofdveld
9 jun B.N.M.H.C. Zwart-Wit H30-3 09:15 uit
16 jun DDHC H30-1 10:45 thuis - Hoofdveld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
DDHC H30-1 Zwart-Wit H30-3 (1-1)final
Teteringen H30-1 Made H30-1 (7-0)final
Breda H30-5 Olympia H30-1 (1-1)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Olympia H30-1 Teteringen H30-1 (1-6)final
Made H30-1 DDHC H30-1 (1-5)final
Tempo H30-1 Breda H30-5 (3-1)scheduled
Zwart-Wit H30-3 Rapid H30-1 (2-8)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Teteringen H30-1 Tempo H30-1 (2-3)final
Rapid H30-1 DDHC H30-1 (5-0)final
Breda H30-5 Zwart-Wit H30-3 (0-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
DDHC H30-1 Breda H30-5 (2-5)final
Zwart-Wit H30-3 Teteringen H30-1 (1-2)final
Made H30-1 Rapid H30-1 (2-10)final
Tempo H30-1 Olympia H30-1 (4-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Olympia H30-1 Zwart-Wit H30-3 (0-4)final
Teteringen H30-1 DDHC H30-1 (8-2)final
Breda H30-5 Rapid H30-1 (1-7)final
Tempo H30-1 Made H30-1 (15-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Olympia H30-1 Made H30-1 (4-1)final
Rapid H30-1 Tempo H30-1 (6-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
DDHC H30-1 Olympia H30-1 (2-7)final
Rapid H30-1 Teteringen H30-1 (3-5)final
Zwart-Wit H30-3 Tempo H30-1 (2-3)final
Breda H30-5 Made H30-1 (3-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Tempo H30-1 DDHC H30-1 (8-1)final
Olympia H30-1 Rapid H30-1 (3-4)final
Teteringen H30-1 Breda H30-5 (5-0)final
Made H30-1 Zwart-Wit H30-3 (0-8)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Zwart-Wit H30-3 DDHC H30-1 (5-0)final
Olympia H30-1 Breda H30-5 (5-2)final
Made H30-1 Teteringen H30-1 (0-9)final
Tempo H30-1 Rapid H30-1 (1-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
DDHC H30-1 Made H30-1 (1-1)final
Breda H30-5 Tempo H30-1 (2-4)final
Teteringen H30-1 Olympia H30-1 (6-1)final
Rapid H30-1 Zwart-Wit H30-3 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Tempo H30-1 Teteringen H30-1 (2-4)final
DDHC H30-1 Rapid H30-1 (1-5)final
Zwart-Wit H30-3 Breda H30-5 (5-2)final
WOENSDAG 29 NOVEMBER 2023
Made H30-1 Olympia H30-1 (0-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Breda H30-5 DDHC H30-1 (3-1)final
Olympia H30-1 Tempo H30-1 (1-0)final
Rapid H30-1 Made H30-1 (8-2)final
Teteringen H30-1 Zwart-Wit H30-3 (2-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
DDHC H30-1 Teteringen H30-1 (0-6)final
Zwart-Wit H30-3 Olympia H30-1 (5-3)final
Rapid H30-1 Breda H30-5 (5-3)final
Made H30-1 Tempo H30-1 (3-7)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Olympia H30-1 DDHC H30-1 (4-1)final
Teteringen H30-1 Rapid H30-1 (2-4)final
Made H30-1 Breda H30-5 (2-6)final
Tempo H30-1 Zwart-Wit H30-3 (2-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Breda H30-5 Teteringen H30-1 (1-5)final
Zwart-Wit H30-3 Made H30-1 (7-1)final
Rapid H30-1 Olympia H30-1 (5-4)final
DDHC H30-1 Tempo H30-1 (0-8)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
DDHC H30-1 Zwart-Wit H30-3 (2-5)final
Rapid H30-1 Tempo H30-1 (5-3)final
Teteringen H30-1 Made H30-1 (6-0)final
Breda H30-5 Olympia H30-1 (2-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Zwart-Wit H30-3 Rapid H30-1 (3-7)final
Olympia H30-1 Teteringen H30-1 (2-5)final
Tempo H30-1 Breda H30-5 (5-1)final
Made H30-1 DDHC H30-1 (1-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Olympia H30-1 Made H30-1 (10-1)final
Rapid H30-1 DDHC H30-1 (4-0)final
Breda H30-5 Zwart-Wit H30-3 (0-2)final
Teteringen H30-1 Tempo H30-1 (2-3)final